Tue. Jul 16th, 2019

Δήμος Αβδήρων: Δείτε όλους τους σταυρούς από όλους τους υποψήφιους συνδυασμούς (Ονόματα και ψήφοι ανά συνδυασμό)

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΒΔΗΡΩΝ
Καταχωρημένα Τμήματα 61
Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αβδήρων
1 ) ΠΑΣΣΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 109
2 ) ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΟΥ 74
3 ) ΚΑΡΑΦΩΤΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 40
4 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 27
5 ) ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΥΜΕΩΝ 21
6 ) ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΝΟΝΑ του ΜΩΫΣΗ 16
7 ) ΔΡΑΓΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12
Βιστωνίδος
8 ) ΜΑΛΟΥΣΑΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 108
9 ) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ 71
10 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 53
11 ) ΚΑΡΑΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 42
12 ) ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 36
13 ) ΚΑΡΑ-ΕΜΙΝ ΑΧΜΕΤ του ΙΣΕΪΝ 28
14 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24
15 ) ΤΖΑΜΕΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 21
16 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΒΙΤΑΛΙ 18
17 ) ΣΕΪΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18
18 ) ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
19 ) ΜΑΛΑΔΕΝΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16
20 ) ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 15
21 ) ΜΟΛΛΑ ΕΡΟΛ του ΙΔΡΙΣ 15
22 ) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ 13
23 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 12
24 ) ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11
25 ) ΠΑΠΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 11
26 ) ΤΗΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 10
27 ) ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 7
28 ) ΜΑΚΑΡΙΟΥ ΝΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4
29 ) ΤΣΙΚΝΙΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3
30 ) ΝΤΕΛΗ ΑΜΕΤ ΣΑΜΠΡΗ του ΦΑΪΚ 0
Σελέρου
31 ) ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 30
32 ) ΑΛΗ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΡΧΑΝ του ΜΕΧΜΕΤ 20
33 ) ΧΑΣΑΝ ΑΡΗΦ ΡΕΤΖΕΠ του ΧΙΟΥΣΕΪΝ 20
34 ) ΜΟΥΤΟΥΣ ΙΡΙΖ του ΜΟΥΖΑΦΕΡ 14
35 ) ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 13
36 ) ΚΕΜΕΝΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12
37 ) ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΠΑΣΙΑ ΣΑΛΗ του ΣΑΛΗ 10
38 ) ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΧΑΛΗΠ του ΑΖΗΖ 9
39 ) ΜΟΥΜΙΝ ΦΑΪΚ ΤΑΪΦΟΥΡ του ΜΟΥΡΑΤ 9
40 ) ΜΟΥΣΛΗ ΓΚΙΟΥΚΑΝ του ΑΛΗ ΙΜΠΡΑΜ 5

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΒΔΗΡΩΝ
Καταχωρημένα Τμήματα 61
Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αβδήρων
1 ) ΝΕΟΦΥΤΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21
2 ) ΚΑΡΑΠΑΖΑΡΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 17
3 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 12
4 ) ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του ΒΙΚΤΩΡ 11
5 ) ΜΠΕΜΠΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 9
Βιστωνίδος
6 ) ΖΑΪΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 75
7 ) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 39
8 ) ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 32
9 ) ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ 26
10 ) ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 25
11 ) ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 22
12 ) ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ 21
13 ) ΝΕΟΦΥΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19
14 ) ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15
15 ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 14
16 ) ΚΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13
17 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΡΟΖΑ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ 12
18 ) ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 10
19 ) ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 10
20 ) ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΟ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9
21 ) ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 3
Σελέρου
22 ) ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΑΡΤΑΚΟΥ 19
23 ) ΜΠΟΥΚΟΥΤΟ ΑΪΣΕ του ΣΑΛΗ ΜΕΜΕΤ 17
24 ) ΚΟΡΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 12
25 ) ΦΥΛΑΧΤΑΚΗ ΞΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11
26 ) ΔΑΡΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8
27 ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 6
28 ) ΤΣΟΥΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΗ 2

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!
Καταχωρημένα Τμήματα 61
Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αβδήρων
1 ) ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 413
2 ) ΠΙΣΚΙΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 369
3 ) ΑΜΑΞΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 366
4 ) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 327
5 ) ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 302
6 ) ΨΩΜΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 265
7 ) ΜΠΡΟΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 240
8 ) ΑΝΑΦΟΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 202
Βιστωνίδος
9 ) ΣΑΜΗ ΜΕΜΕΤ του ΣΑΜΗ 427
10 ) ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 392
11 ) ΧΑΤΖΗΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΑΣΗΜ του ΑΣΗΜ 329
12 ) ΓΚΙΡΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 326
13 ) ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 307
14 ) ΣΟΥΡΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 299
15 ) ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 286
16 ) ΛΕΣΚΟΦΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 278
17 ) ΜΑΛΑΔΕΝΗ ΘΕΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 240
18 ) ΚΟΤΖΑ ΝΑΖΗΦ ΝΑΖΗΦ του ΝΑΖΗΦ 236
19 ) ΚΑΡΑΣΕΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 214
20 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 182
21 ) ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 165
22 ) ΤΡΑΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 138
23 ) ΜΕΜΕΤ ΕΦΕΝΔΗ ΙΣΜΕΤ του ΣΑΛΗ ΜΕΜΕΤ 126
24 ) ΜΑΡΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 123
25 ) ΜΥΛΩΝΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 105
26 ) ΤΖΕΜΑΛΗ ΜΠΑΧΤΙΑΡ του ΓΙΛΜΑΣ 100
27 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 96
28 ) ΧΑΣΑΝ ΝΙΧΑΤ του ΧΑΣΑΝ 82
29 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΕΛΑΚΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 69
30 ) ΜΠΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 60
31 ) ΧΑΛΗΛ ΟΓΛΟΥ ΡΙΤΒΑΝ του ΧΑΛΗΛ 53
Σελέρου
32 ) ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 641
33 ) ΡΙΖΑ ΟΓΛΟΥ ΣΕΜΙΧΑ του ΡΕΤΖΕΠ 539
34 ) ΟΜΕΡ ΣΑΜΠΑΝ του ΦΕΧΜΗ 467
35 ) ΓΚΙΡΕΤΛΗ ΙΛΧΑΝ του ΧΙΛΜΗ 420
36 ) ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΑΪΛΑΝ του ΡΕΤΖΕΠ 382
37 ) ΤΟΠ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΕΒΓΚΙΕ του ΧΑΣΑΝ 180
38 ) ΤΟΠ ΑΛΗ ΡΙΤΒΑΝ του ΡΑΜΑΔΑΝ 179
39 ) ΑΜΕΤ ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΝΙΣ του ΡΕΤΖΕΠ 163
40 ) ΚΕΤΕΝΛΙΚΛΗ ΝΕΝΤΙΜΕ του ΣΑΛΗ 163
41 ) ΙΜΠΡΑΗΜ ΜΕΜΕΤ ΣΟΥΑΤ του ΕΣΡΕΦ 157
42 ) ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΤΟΥΛΕΡ του ΣΕΦΕΡ 115

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ
Καταχωρημένα Τμήματα 61
Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αβδήρων
1 ) ΣΤΑΥΡΑΚΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 718
2 ) ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 683
3 ) ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 662
4 ) ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 420
5 ) ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΝΙΑ) του ΚΟΣΜΑ 235
6 ) ΜΑΝΑΣΑΡΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 141
7 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 121
8 ) ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36
Βιστωνίδος
9 ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 1058
10 ) ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΟΥ ΧΡΗΣΤΑΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 869
11 ) ΓΑΡΟΥΦΑΣ ΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 702
12 ) ΚΑΣΣΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 572
13 ) ΓΚΑΣΙΜΠΑΓΙΑΖΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 505
14 ) ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ (ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 503
15 ) ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 474
16 ) ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 459
17 ) ΕΜΙΝ ΝΟΥΡΝΤΑΝ του ΕΜΙΝ 431
18 ) ΜΑΚΡΗ ΖΗΝΟΒΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 396
19 ) ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 310
20 ) ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 306
21 ) ΣΙΣΜΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 260
22 ) ΚΑΝΔΥΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ 258
23 ) ΑΧΜΕΤΣΙΚ ΤΖΕΜΗΛ του ΣΑΜΠΡΗ 231
24 ) ΣΕΡΝΙΣΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ 213
25 ) ΚΩΤΣΑΚΗ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 212
26 ) ΟΜΕΡ ΧΑΣΑΝΟΓΛΟΥ ΟΜΕΡ (ΣΕΖΕΝ) του ΑΛΗ 212
27 ) ΓΚΛΑΒΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 179
28 ) ΜΠΑΡΓΚΑΝ ΤΙΟΥΛΑΪ του ΜΕΧΜΕΤ 118
29 ) ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 116
30 ) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 98
31 ) ΔΕΛΒΙΝΙΔΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 71
Σελέρου
32 ) ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 553
33 ) ΝΤΕΜΗΡ ΣΑΝΤΡΗ (ΚΑΔΡΗ) του ΡΕΤΖΕΠ 429
34 ) ΙΜΠΙΣ ΤΖΕΜΗΛ του ΣΑΛΗ 252
35 ) ΟΣΜΑΝ ΜΕΛΙΧΑ του ΚΙΑΜΗΛ 219
36 ) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΠΑΧΡΗ του ΣΑΪΠ 196
37 ) ΜΠΕΚΗΡ ΟΓΛΟΥ ΜΠΕΚΗΡ του ΣΑΛΗ 173
38 ) ΑΧΜΕΤ ΧΑΣΑΝ ΟΥΝΑΛ του ΧΑΣΑΝ 143
39 ) ΟΣΜΑΝ ΟΓΛΟΥ ΟΖΓΚΕΝ του ΡΑΧΜΗ 105
40 ) ΧΟΤΖΑ ΧΑΣΑΝ ΣΑΛΗ του ΑΧΜΕΤ 101
41 ) ΜΟΥΣΤΑΦΟΓΛΟΥ ΣΕΜΣΙΝΤΙΝ του ΑΧΜΕΤ 72
42 ) ΧΑΣΑΝ ΡΙΦΑΤ ΣΕΒΗΝΤΣ του ΧΑΣΑΝ 18

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
συνΕΡΓΑΣΙΑ
Καταχωρημένα Τμήματα 61
Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αβδήρων
1 ) ΓΚΙΑΟΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 372
2 ) ΡΑΞΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΡΟΦΗΤΗ 255
3 ) ΚΑΛΙΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 182
4 ) ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 169
5 ) ΚΟΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 149
6 ) ΨΩΜΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 97
7 ) ΣΤΑΓΩΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 82
8 ) ΔΗΜΑΚΗ ΜΗΛΙΤΣΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 79
Βιστωνίδος
9 ) ΒΕΛΗ ΟΓΛΟΥ ΜΠΟΥΛΕΝΤ του ΒΕΛΗ 426
10 ) ΣΙΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 418
11 ) ΤΣΙΝΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 393
12 ) ΜΕΣΤΑΝ ΟΣΜΑΝ ΟΥΜΙΤ του ΤΖΕΜΑΛ 364
13 ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 352
14 ) ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 349
15 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 331
16 ) ΤΟΥΡΟΥΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 274
17 ) ΑΛΗ ΕΦΕΝΤΗ ΙΣΜΑΗΛ του ΣΑΜΗ 268
18 ) ΔΑΦΝΙΩΤΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ (ΜΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 268
19 ) ΒΥΔΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 229
20 ) ΜΕΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΤΣΕΤΙΝ του ΜΕΜΕΤ 228
21 ) ΦΥΛΑΚΤΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΔΗΜΟΥ 199
22 ) ΨΑΡΟΝΙΚΟΛΑΚΗ-ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 197
23 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 193
24 ) ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 185
25 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΟΛΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 121
26 ) ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ-ΤΖΑΡΤΑΚΗ ΟΛΓΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 99
27 ) ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 76
28 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 63
29 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 53
30 ) ΚΕΤΕΓΕΝΗ ΧΑΪΔΩ του ΣΥΜΕΩΝ 46
31 ) ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
Σελέρου
32 ) ΤΣΑΟΥΣ ΟΓΛΟΥ ΛΟΥΤΦΗ του ΣΟΥΚΡΗ 417
33 ) ΓΚΙΡΕΤΛΗ ΤΖΕΪΛΑΝ του ΝΑΗΛ 393
34 ) ΙΝΤΖΕ ΜΕΜΕΤ ΜΠΙΡΟΛ του ΣΕΛΑΜΗ 377
35 ) ΕΦΕΝΔΗ ΕΡΑΛΠ του ΦΟΥΑΤ 341
36 ) ΟΣΜΑΝ ΛΕΒΕΝΤ του ΙΣΜΕΤ 305
37 ) ΙΣΜΑΗΛΚΟ ΦΑΤΗΧ του ΧΑΜΔΗ 292
38 ) ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ-ΚΕΛΓΙΩΡΓΗ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 240
39 ) ΜΠΑΝΤΑΚ ΜΠΑΡΙΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 149
40 ) ΤΖΑΦΕΡ ΤΖΕΜΗΛ του ΑΧΜΕΤ 98
41 ) ΣΑΚΑΛΗ ΣΑΜΠΡΗ του ΜΠΕΣΗΜ 95
42 ) ΜΟΥΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΧΑΜΠΕ του ΧΑΣΑΝ 67

Ακολουθήστε μας και κάνετε μας Like:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *