Tue. Jul 16th, 2019

Δήμος Τοπείρου: Δείτε όλους τους σταυρούς από όλους τους υποψήφιους συνδυασμούς (Ονόματα και ψήφοι ανά συνδυασμό)

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ
Καταχωρημένα Τμήματα 34
Εκλογική Περιφέρεια Τοπείρου
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Τοπείρου
1 ) ΓΙΟΒΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 664
2 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΠΟΥΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 550
3 ) ΤΖΕΛΕΠΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 523
4 ) ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 449
5 ) ΨΕΜΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 447
6 ) ΒΑΧΑΡΕΛΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ (ΣΜΑΡΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 444
7 ) ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΣΟΥΝΑΗ του ΧΟΥΣΕΪΝ 444
8 ) ΧΑΛΗΤ ΟΓΛΟΥ ΜΟΥΜΙΝ του ΧΑΛΗΤ 429
9 ) ΔΡΑΜΠΙΔΗΣ ΡΗΓΑΣ του ΑΝΕΣΤΗ 378
10 ) ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 375
11 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 357
12 ) ΚΕΤΙΠΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 341
13 ) ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 329
14 ) ΚΡΙΤΣΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 309
15 ) ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 305
16 ) ΚΑΣΑΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 298
17 ) ΣΙΑΜΠΑΝ ΟΓΛΟΥ ΡΕΤΖΕΠ του ΣΙΑΜΠΑΝ 287
18 ) ΒΟΜΒΑΡΔΑΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 284
19 ) ΓΙΟΥΒΑΝΤΖΙΚ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ 246
20 ) ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 239
21 ) ΓΚΑΛΙΠ ΟΓΛΟΥ ΤΟΛΚΑΪ του ΕΡΟΛ 233
22 ) ΓΙΑΧΟΥΣΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 232
23 ) ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 226
24 ) ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 224
25 ) ΚΕΡΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 203
26 ) ΜΠΕΜΠΕΚΙΔΟΥ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 195
27 ) ΡΑΪΦ ΣΕΝΤΑΤ του ΡΑΪΦ 193
28 ) ΣΙΣΑΜΠΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΕΟΚΛΗ 178
29 ) ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΑΛΤΑΝ του ΣΑΛΗ 177
30 ) ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 126
31 ) ΑΛΗ ΣΕΒΔΑ του ΕΜΙΝ 123
32 ) ΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 108
33 ) ΛΑΦΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 77
34 ) ΣΕΡΙΦ ΟΓΛΟΥ ΜΕΛΕΚ του ΣΑΜΠΡΗ 77
35 ) ΚΥΡΜΠΕΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 75
36 ) ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ ΟΓΛΟΥ ΣΟΥΝΑΪ του ΚΕΜΑΛ 69
37 ) ΑΧΤΣΗ ΝΑΪΔΕ του ΑΛΗ 67
38 ) ΣΙΔΗΡΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 64
39 ) ΡΕΦΙΚ ΟΓΛΟΥ ΑΪΣΟΥΝ του ΑΛΗ 63
40 ) ΜΟΥΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΖΙΝΕΠ του ΜΕΜΕΤ 46
41 ) ΣΕΪΤ ΟΓΛΟΥ ΤΟΥΛΑΪ του ΣΕΓΙΝ 10

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΝΕΑ ΠΝΟΗ
Καταχωρημένα Τμήματα 34
Εκλογική Περιφέρεια Τοπείρου
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Τοπείρου
1 ) ΤΕΡΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 399
2 ) ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΜ του ΖΙΑ 395
3 ) ΧΟΥΣΝΗ ΟΓΛΟΥ ΣΙΑΜΠΑΝ του ΧΟΥΣΝΗ 379
4 ) ΚΑΡΚΑΛΙΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ 339
5 ) ΛΟΥΚΜΑΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 335
6 ) ΛΕΠΤΟΚΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 332
7 ) ΓΚΟΤΖΙΑΜΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 300
8 ) ΚΑΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 300
9 ) ΜΠΑΜΠΑΪΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (Ράνια) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 265
10 ) ΦΕΡΑΤ ΟΓΛΟΥ ΧΑΣΑΝ του ΦΕΡΑΤ 249
11 ) ΑΛΗ ΓΙΑΚΟΥΠ του ΑΛΗ 236
12 ) ΔΡΙΓΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 227
13 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 213
14 ) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (Πάρης) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 200
15 ) ΚΟΤΖΑΚΕΛΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 196
16 ) ΝΙΑΖΗΦ ΟΓΛΟΥ ΝΙΑΖΗΦ του ΝΙΑΖΗΦ 150
17 ) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΖΗ 144
18 ) ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΕΣΤΗ 142
19 ) ΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 141
20 ) ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΪΟΥ 135
21 ) ΣΑΜΠΟΥΓΚΑΣΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΗΛΙΑ 133
22 ) ΕΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΟΓΚΙΟΥΝ του ΕΜΙΝ 130
23 ) ΚΟΛΓΚΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 129
24 ) ΒΕΛΗ ΟΓΛΟΥ ΚΙΑΖΗΜ του ΒΕΛΗ 124
25 ) ΟΜΕΡ ΟΓΛΟΥ ΜΙΝΕΒΕΡ του ΡΑΜΑΔΑΝ 118
26 ) ΓΑΤΣΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 112
27 ) ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΝΘΗ του ΗΛΙΑ 100
28 ) ΚΑΡΑΛΕΥΘΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 87
29 ) ΝΑΗΜ ΟΓΛΟΥ ΟΝΤΕΡ του ΣΕΡΑΤ 87
30 ) ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΛΑΕΝΤΙΝ του ΧΑΣΑΝ 86
31 ) ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΤΟΦΕΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 80
32 ) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 53
33 ) ΜΕΜΕΤ ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΖΟΥΪΡΑ του ΤΑΧΣΙΝ 50
34 ) ΟΥΣΤΑ ΓΙΟΥΛΤΕΝ του ΧΑΣΑΝ ΣΑΜΠΡΗ 44
35 ) ΑΠΤΟΥΡΑΜΑΝ ΑΪΣΕΛ του ΜΕΜΕΤΑΛΗ 36
36 ) ΧΑΛΗΤ ΑΜΕΤ ΤΖΟΣΚΟΥΝ του ΤΖΑΦΕΡ 24
37 ) ΚΙΑΖΗΜ ΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ 21
38 ) ΣΕΦΚΕΤ ΟΓΛΟΥ ΡΕΪΧΑΝ του ΣΕΡΑΦΕΝΤΙΝ 11
39 ) ΠΕΤΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΑ της ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑΣ 8
40 ) ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 4
41 ) ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 0

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ
Καταχωρημένα Τμήματα 34
Εκλογική Περιφέρεια Τοπείρου
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Τοπείρου
1 ) ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΕΡΕΝ του ΣΑΛΗ 312
2 ) ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 305
3 ) ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 303
4 ) ΡΑΪΦ ΟΓΛΟΥ ΡΑΪΦ του ΑΡΙΦ 301
5 ) ΚΟΥΡΑΜΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 298
6 ) ΡΙΧΑΤ ΟΓΛΟΥ ΟΖΓΚΙΟΥΡ του ΡΙΧΑΤ 236
7 ) ΔΕΛΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 225
8 ) ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΜΟΥΤΛΟΥ του ΡΑΜΑΔΑΝ 219
9 ) ΜΙΛΑΧΙΜ ΟΓΛΟΥ ΧΑΣΑΝ του ΜΙΛΑΧΙΜ 214
10 ) ΓΚΑΛΙΠ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΕΡΣΟΛ 209
11 ) ΦΕΪΖ ΟΓΛΟΥ ΙΝΑΝΤΣ του ΤΣΑΚΙΔΙΝ 209
12 ) ΚΥΡΚΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 186
13 ) ΝΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 168
14 ) ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ 161
15 ) ΦΕΡΙΤ ΟΓΛΟΥ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΦΕΡΙΤ 156
16 ) ΦΕΪΖΗ ΤΙΜΟΥΡ του ΤΟΥΡΚΑΪ 149
17 ) ΔΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 143
18 ) ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 138
19 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 124
20 ) ΣΑΜΠΡΗ ΝΤΙΛΕΚ του ΙΛΧΑΝ 118
21 ) ΚΥΡΜΠΕΗ ΒΑΓΙΑΝΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ 111
22 ) ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 108
23 ) ΔΡΑΜΠΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 105
24 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ 91
25 ) ΡΕΣΟΥΛ ΟΓΛΟΥ ΕΡΣΟΗ του ΡΑΣΟΥΛ 80
26 ) ΚΕΡΖΕΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 75
27 ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΣΤΑΘΙΤΣΑ (ΕΦΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 59
28 ) ΜΑΡΑΓΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57
29 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΦΕΡΙΝΤΟΥΝ του ΧΑΪΡΙΔΙΝ 56
30 ) ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44
31 ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΡΙΣΑ (ΛΑΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 42
32 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΣΕΝΓΚΙΟΥΛ του ΕΜΙΝ 36
33 ) ΣΕΪΜΗ ΟΓΛΟΥ ΜΠΕΓΙΕ του ΤΟΥΡΑΝ 33
34 ) ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΒΑΪΤΣΑ (ΒΑΓΙΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 32
35 ) ΚΑΡΑΝΤΑΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 31
36 ) ΤΣΙΛΙΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 31
37 ) ΧΡΟΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 30
38 ) ΦΕΡΟΥΧ ΟΓΛΟΥ ΝΤΗΝΤΕΜ του ΟΥΡΑΛ 25
39 ) ΙΣΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΛΑΕΤΙΝ του ΙΣΜΕΤ 23
40 ) ΡΑΜΑΔΑΝ ΟΓΛΟΥ ΖΕΪΝΕΠ του ΜΠΑΪΡΑΜ 14
41 ) ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 10

Ακολουθήστε μας και κάνετε μας Like:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *