Tue. Jul 16th, 2019

Δείτε όλους τους σταυρούς από όλους τους υποψήφιους συνδυασμούς στον Δήμο Ξάνθης (Ονόματα και ψήφοι ανά συνδυασμό) ΙΟΥΝΙΟΥ 3RD, 2019

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
Αγάπη για την ΞΑΝΘΗ μας
Καταχωρημένα Τμήματα 101
Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ξάνθης
1 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 994
2 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 583
3 ) ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 535
4 ) ΔΙΑΦΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 384
5 ) ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ (ΤΟΥΛΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 304
6 ) ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 290
7 ) ΝΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 289
8 ) ΠΑΠΑΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 275
9 ) ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 272
10 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΙΟΜΗΔΗ 264
11 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 228
12 ) ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 204
13 ) ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 189
14 ) ΜΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 173
15 ) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 167
16 ) ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 166
17 ) ΤΣΟΤΣΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 157
18 ) ΣΑΝΓΚΟΒΑ – ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΣΥΛΒΙΝΑ του ΤΣΒΕΤΚΟ 156
19 ) ΓΕΝΙΤΖΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 137
20 ) ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 117
21 ) ΧΑΤΖΗΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 90
22 ) ΠΑΠΑΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86
23 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 82
24 ) ΝΤΖΙΛΟΒΙΑΝ ΣΟΦΙΑ του ΑΡΑΪΚ 82
25 ) ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 80
26 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΚΑ (ΜΑΡΙΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 76
27 ) ΖΩΓΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 70
28 ) ΚΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ 59
29 ) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 56
30 ) ΔΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ 56
31 ) ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 56
32 ) ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 53
33 ) ΨΑΘΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 53
34 ) ΚΑΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 52
35 ) ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51
36 ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 43
37 ) ΚΙΟΣΕ ΣΑΜΠΑΝ του ΧΟΥΣΕΙΝ 41
38 ) ΣΑΛΗΧ ΟΓΛΟΥ ΟΜΟΥΡ του ΣΑΜΗ 39
39 ) ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 37
40 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΔΟΥΑΡΔΟΥ 33
41 ) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 32
42 ) ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29
43 ) ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24
44 ) ΜΠΑΡΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 24
45 ) ΑΛΗ ΦΙΛΙΣ (ΦΙΛΙΩ) του ΦΑΪΚ 21
Σταυρούπολης
46 ) ΖΟΥΡΝΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 887

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ
Καταχωρημένα Τμήματα 101
Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ξάνθης
1 ) ΠΑΤΖΑΝΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 47
2 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 43
3 ) ΜΑΛΚΟΤΣ ΣΕΜΡΑ του ΣΑΜΠΑΝ 32
4 ) ΚΥΡΛΙΝΤ ΣΙΜΠΕΛ του ΧΑΣΑΝ 22
5 ) ΜΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18
6 ) ΜΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 17
7 ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 15
8 ) ΚΟΤΖΑ ΦΙΚΡΙΕ του ΑΧΜΕΤ 13
9 ) ΜΠΟΑΣΙ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΦΙΚΡΗ 12
10 ) ΚΑΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 10
11 ) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΡΙΤΣΑΡΝΤ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 7
12 ) ΑΒΤΖΗ ΙΡΦΑΝ του ΧΙΛΜΗ 6
13 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ 6
14 ) ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6
15 ) ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΜΕΧΜΕΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ 5
16 ) ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΣΑΦΙΕ του ΑΠΤΟΥΛΑ 5
17 ) ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ 5
18 ) ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΦΑΤΜΕ του ΜΕΧΜΕΤ 4
19 ) ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΕΧΜΕΤ 4
20 ) ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 4
21 ) ΓΚΟΒΕΝΤΑΡ ΧΙΛΜΙΕ του ΧΙΛΜΗ 3
22 ) ΚΑΡΑΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 3
23 ) ΚΥΡΛΙΝΤ ΓΚΙΟΥΛΣΟΥΜ του ΣΑΛΗ 3
24 ) ΜΠΑΝΔΑΚ ΧΑΛΗΛ ΑΪΝΤΗΝ του ΝΟΥΡΗ 3
25 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΡΑΚΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 3
26 ) ΤΖΟΥΦΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
27 ) ΧΑΛΗΛ ΧΑΣΑΝ του ΑΧΜΕΤ 3
28 ) ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΑΤΙΧ του ΧΑΣΑΝ 3
29 ) ΚΟΤΣΑΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΧΑΣΑΝ 2
30 ) ΡΑΣΗΤ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΪΧΟΥΝ του ΜΙΣΡΗ 2
31 ) ΣΑΪΠ ΟΓΛΟΥ ΦΙΚΡΙΕ του ΡΕΤΖΕΠ 2
32 ) ΦΕΡΙΤ ΟΓΛΟΥ ΜΟΥΡΑΤ του ΓΙΛΜΑΣ 2
33 ) ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 2
34 ) ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΓΙΟΥΣΟΥΦ του ΜΕΧΜΕΤ 1
35 ) ΡΑΧΜΑΝ ΜΕΜΕΤ του ΧΑΣΑΝ 1
36 ) ΣΙΟΥΚΡΗ ΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΕΜΕΤ ΑΛΗ 1
37 ) ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ της ΝΕΚΤΑΡΙΑΣ 1
38 ) ΤΕΦΗΚ ΟΓΛΟΥ ΧΙΛΜΗ του ΚΑΪΣΑΡ 1
39 ) ΧΟΥΣΕΪΝΚΟ ΧΑΣΑΝ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΣΑΛΗ 1
40 ) ΝΤΙΣΛΗ ΑΠΤΟΥΛΑ του ΤΖΕΜΑΛΗ 0
41 ) ΧΟΥΣΕΪΝΚΟ ΑΝΤΕΜ του ΧΑΣΑΝ 0
Σταυρούπολης
42 ) ΠΙΤΤΑ ΑΝΝΑ του ΜΑΞΙΜΟΥ 10


Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ
Καταχωρημένα Τμήματα 101
Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ξάνθης
1 ) ΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Φιλίππου 918
2 ) ΗΛΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του Βλαδίμηρου 892
3 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Γεωργίου 678
4 ) ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου 571
5 ) ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΦΕΡΤΟΥΝ του Μουμίν 490
6 ) ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του Αθανασίου 464
7 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Μιλτιάδη 457
8 ) ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του Παναγιώτη 445
9 ) ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Βασιλείου 427
10 ) ΣΔΡΕΒΑΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Παναγιώτη 415
11 ) ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΟΡΧΑΝ του Μουμίν 409
12 ) ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στυλιανού 383
13 ) ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του Βασιλείου 380
14 ) ΛΟΜΒΑΡΔΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Οδυσσέα 323
15 ) ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Θεόφιλου 278
16 ) ΑΝΤΙΚΟΥΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Ιωάννη 275
17 ) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φωτίου 257
18 ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ) του Γεωργίου 254
19 ) ΠΟΛΥΜΕΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ανδρέα 202
20 ) ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΓΙΑΝΝΑ του Ιβάν 200
21 ) ΜΠΟΖ ΡΑΜΑΔΑΝ του Σερίφ 192
22 ) ΚΑΡΑ ΧΑΣΑΝ ΜΟΥΑΡΕΜ του Σαλή 186
23 ) ΚΑΝΣΙΖΟΓΛΟΥ-ΓΟΥΝΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κυριάκου 178
24 ) ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου 171
25 ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ του Μιχαήλ 162
26 ) ΤΟΠ ΧΑΛΗΛ του Μπαρή 158
27 ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Αγαμέμνονα 154
28 ) ΣΙΡΑΚ ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του Ρασήμ 142
29 ) ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ-ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του Κυριάκου 141
30 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΟΚΤΑΪ του Ιμπραήμ 137
31 ) ΒΕΪΣΑΛ ΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΥΛΧΑΝ του Σεβίντς 133
32 ) ΜΠΟΥΔΟΥΡ ΜΕΡΤ ΜΟΥΑΡΕΜ του Αχμέτ 133
33 ) ΖΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου 121
34 ) ΣΤΟΪΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Δημητρίου 119
35 ) ΡΟΥΣΑΝΙΑΝ-ΓΙΑΝΚΑΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ του Μερόζ 112
36 ) ΚΑΛΤΣΑ-ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου 104
37 ) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη 99
38 ) ΙΝΤΖΕΛΕΡ ΣΑΒΒΑΣ του Ευδόκιμου 98
39 ) ΓΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου 91
40 ) ΚΑΪΤΕΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΙΤΑΛΟΣ) του Κυριάκου 84
41 ) ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου 84
42 ) ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Χαράλαμπου 83
43 ) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κυριάκου 82
44 ) ΤΣΟΥΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Πέτρου 76
45 ) ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ ΜΥΚΟΝΙΑΤΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ (ΑΝ ΜΑΡΙ) του Κωνσταντίνου 73
46 ) ΚΟΥΡΤΕΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου 72
47 ) ΑΚΑΜΠΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του Μιχαήλ 71
48 ) ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ηρακλή 71
49 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σωκράτη 70
50 ) ΜΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαράλαμπου 66
51 ) ΜΠΛΙΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Πασχάλη 66
52 ) ΜΑΛΚΟΤΣ ΡΑΪΦΕ του Μεμέτ 64
53 ) ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Βασιλείου 63
54 ) ΣΕΦΕΡΛΗ ΣΕΛΙΜΕ του Σελαϊδήν 59
55 ) ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Κύρκου 58
56 ) ΨΩΜΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Δημητρίου 56
57 ) ΚΟΥΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αλεξάνδρου 55
58 ) ΙΔΡΙΖ ΟΓΛΟΥ ΝΕΜΑΑΤ του Νασούφ 42
59 ) ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Βασιλείου 37

60 ) ΣΙΡΑΚ ΜΠΙΡΓΚΙΟΥΛ του Σαμπάν 12
Σταυρούπολης
61 ) ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Γεωργίου 1467
62 ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου 417


Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
«ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ»
Καταχωρημένα Τμήματα 101
Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ξάνθης
1 ) ΚΑΡΑ ΟΣΜΑΝ ΧΑΣΑΝ ΛΕΒΕΝΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ 619
2 ) ΚΑΜΑΡΙΔΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 601
3 ) ΜΠΑΝΤΑΚ ΣΙΑΜΠΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 592
4 ) ΖΕΡΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 453
5 ) ΜΠΕΚΗΡ ΟΓΛΟΥ ΣΟΥΑ του ΣΟΥΚΡΗ 439
6 ) ΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 432
7 ) ΜΠΟΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 400
8 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 396
9 ) ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 394
10 ) ΔΗΜΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 372
11 ) ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 366
12 ) ΨΩΜΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 349
13 ) ΚΑΡΑΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 339
14 ) ΜΟΥΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 312
15 ) ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 306
16 ) ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΙΝΑΤΣ (ΛΕΩΝ) του ΙΣΜΕΤ 300
17 ) ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 295
18 ) ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 278
19 ) ΜΠΟΓΙΑΡ ΑΧΜΕΤ ΣΕΛΑΪΔΗΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 273
20 ) ΠΑΝΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 240
21 ) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 236
22 ) ΙΑΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 229
23 ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 200
24 ) ΜΠΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 199
25 ) ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 182
26 ) ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 180
27 ) ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΣΑΦΕΤ 179
28 ) ΣΑΡΧΟΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 178
29 ) ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 167
30 ) ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΟΖΑΝ του ΧΑΣΑΝ 166
31 ) ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ 165
32 ) ΚΟΤΣΑΚΗ – ΒΕΡΒΕΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 156
33 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΒΑΛΕΡΙΟΥ 152
34 ) ΜΑΥΡΙΔΟΥ – ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 151
35 ) ΜΕΧΜΕΤ ΟΥΣΤΑ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΤΖΕΒΔΕΤ 149
36 ) ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 142
37 ) ΣΕΦΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 141
38 ) ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 134
39 ) ΙΛΤΣΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 133
40 ) ΓΕΝΙΤΖΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 127
41 ) ΜΠΑΤΖΑΚΙΔΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 127
42 ) ΡΩΣΣΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 122
43 ) ΤΖΑΤΖΟΣ ΚΟΣΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 107
44 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 98
45 ) ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 92
46 ) ΑΧΤΑΡΙΔΟΥ – ΤΣΑΓΓΑΛΑ ΦΕΒΡΩΝΙΑ (ΦΕΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 92
47 ) ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΑΪΤΣΑ του ΤΖΑΦΕΡ 87
48 ) ΛΑΧΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 86
49 ) ΣΕΦΕΡΛΗ ΤΣΙΔΕΝ του ΦΑΧΡΗ 83
50 ) ΠΟΓΚΟΣΙΑΝ ΝΤΙΑΝΑ του ΜΑΜΙΚΟΝ 73
51 ) ΚΟΥΡΑΚ ΣΙΟΥΧΕΪΛΙΑ του ΜΕΜΕΤ-ΡΙΤΒΑΝ 70
52 ) ΦΙΔΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 70
53 ) ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 65
54 ) ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 57
55 ) ΓΚΙΟΥΡΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 41
56 ) ΣΤΣΕΡΜΠΑΚ ΓΙΟΥΛΙΑ του ΒΙΚΤΟΡ 40
57 ) ΜΟΥΜΙΝ ΟΚΤΑΪ του ΣΕΛΗΜ 38
58 ) ΣΑΒΒΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ 37
59 ) ΚΟΤΕΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 36
60 ) ΤΕΝΕΚΕΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ 32
Σταυρούπολης
61 ) ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1044
62 ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ 616

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΞΑΝΘΗΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 101
Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ξάνθης
1 ) ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 95
2 ) ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 83
3 ) ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΜΠΑΚΕΡΟ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 65
4 ) ΜΑΧΑΙΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39
5 ) ΒΟΥΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ 30
6 ) ΛΙΟΤΣΙΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 30
7 ) ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΠΑΛΕΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 29
8 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΝΕΖΙΡ του ΑΛΗ 23
9 ) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23
10 ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 22
11 ) ΠΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 21
12 ) ΠΑΤΣΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ 20
13 ) ΜΠΕΜΠΕΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19
14 ) ΝΕΟΦΥΤΙΔΟΥ ΣΟΥΣΑΝΑ του ΑΝΕΣΤΗ 19
15 ) ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 17
16 ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ 16
17 ) ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΡΕΔΜΙΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ – ΡΑΦΑΗΛ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 15
18 ) ΕΦΕΝΤΗ ΟΣΜΑΝ του ΜΕΧΜΕΤ 14
19 ) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14
20 ) ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 14
21 ) ΜΑΞΟΥΜ ΙΣΜΕΤ του ΡΑΜΑΔΑΝ 14
22 ) ΠΥΡΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13
23 ) ΣΟΦΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13
24 ) ΖΙΑΓΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 12
25 ) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 12
26 ) ΠΑΝΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12
27 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 11
28 ) ΡΑΧΜΑΝΙΔΟΥ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 11
29 ) ΚΑΚΟΛΙΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 10
30 ) ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 10
31 ) ΚΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 9
32 ) ΤΣΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9
33 ) ΖΑΡΑΦΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8
34 ) ΤΣΙΝΑΡΟΓΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 8
35 ) ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 7
36 ) ΔΕΜΕΝΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7
37 ) ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 7
38 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 5
39 ) ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5
40 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ – ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 5
41 ) ΑΖΑΤΙΑΝ ΙΟΥΛΙΕΤΑ του ΡΑΦΙΚ 4
42 ) ΚΟΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 4
43 ) ΑΝΔΡΕΟΥ – ΣΙΟΓΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 3
44 ) ΤΣΕΝΤΕΜΕΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΣΗΦ 2
45 ) ΜΠΕΤΑ ΟΥΣΤΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΤΣΟ 0
Σταυρούπολης
46 ) ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33
47 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΝΕΑ ΞΑΝΘΗ
Καταχωρημένα Τμήματα 101
Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ξάνθης
1 ) ΠΑΠΑ ΣΟΦΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 206
2 ) ΚΑΦΦΕΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 171
3 ) ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ (ΛΕΩΝΙΔΑΣ) του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ 149
4 ) ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 122
5 ) ΜΟΥΡΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 95
6 ) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 88
7 ) ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 83
8 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 82
9 ) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 79
10 ) ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 75
11 ) ΧΑΤΖΗ ΣΑΜΠΑΝ του ΡΑΜΑΔΑΝ 71
12 ) ΓΚΑΡΓΚΑΤΖΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 70
13 ) ΚΑΡΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 68
14 ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 64
15 ) ΝΤΕΛΗ ΧΑΛΗΛ ΤΖΙΧΑΤ του ΧΑΣΑΝ 62
16 ) ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΣΑΜΨΩΝ 60
17 ) ΔΕΜΕΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 58
18 ) ΚΟΥΚΟΥΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 53
19 ) ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΑΜΠΑΣ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 52
20 ) ΚΑΡΛΑΤΗΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 51
21 ) ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 51
22 ) ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 51
23 ) ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 43
24 ) ΔΗΜΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 42
25 ) ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ 41
26 ) ΛΑΠΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41
27 ) ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 38
28 ) ΦΕΣΑΤΙΔΟΥ ΑΝΘΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 36
29 ) ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ ΜΕΤΑΞΑ 35
30 ) ΚΑΡΑ ΜΕΜΕΤ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΙΜΠΡΑΗΜ 32
31 ) ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
32 ) ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 31
33 ) ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 28
34 ) ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 27
35 ) ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 26
36 ) ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΘΕΩΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 25
37 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25
38 ) ΣΤΑΘΟΥΛΗ – ΣΙΡΓΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 25
39 ) ΑΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΕΡΚΑΝ του ΓΚΙΟΥΝΓΚΙΟΡ 24
40 ) ΔΑΡΑΒΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24
41 ) ΠΑΥΛΙΚΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 24
42 ) ΑΪΝΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ 23
43 ) ΑΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΧΑΣΑΝ του ΚΙΑΜΗΛ 22
44 ) ΣΤΑΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 21
45 ) ΠΑΝΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 20
46 ) ΑΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΑΜΕΤ του ΣΕΪΡ 19
47 ) ΚΑΖΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 18
48 ) ΔΑΛΗΚΡΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17
49 ) ΖΑΝΙΔΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17
50 ) ΠΑΣΒΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17
51 ) ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 16
52 ) ΖΑΒΓΙΑΛΟΒΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 14
53 ) ΣΤΙΒΑΚΤΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14
54 ) ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΝΙΚΟΜΑΧΗ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ 12
55 ) ΜΗΤΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11
56 ) ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11
57 ) ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΒΑΛΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10
58 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΝΗΛ του ΑΛΗ 6
59 ) ΜΠΑΡΑ ΤΕΡΕΖΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 6
Σελίδα 8 από 13 2/6/2019 6:59:46πμ
Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
60 ) ΚΙΟΣΕ ΝΕΜΠΙΕ του ΜΕΧΜΕΤ 2
Σταυρούπολης
61 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 256
62 ) ΜΩΡΑΚΗ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 102

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΞΑΝΘΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 101
Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ξάνθης
1 ) ΣΤΑΥΡΑΚΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 621
2 ) ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΤΙΜΟΥΡ του ΧΟΥΣΝΗ 492
3 ) ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 456
4 ) ΤΣΑΡΕΚΤΣΗ ΤΖΕΝΑΝ του ΣΑΛΗ 422
5 ) ΤΟΠ ΣΙΝΑΝ του ΙΣΜΕΤ 403
6 ) ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 349
7 ) ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΡΙΤΩΝΑ 340
8 ) ΤΣΑΪΡΟΓΛΟΥ ΜΑΝΙΩ (ΜΑΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 337
9 ) ΦΑΚΑΣ ΘΕΡΑΠΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 321
10 ) ΓΚΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 299
11 ) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 284
12 ) ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 278
13 ) ΚΑΡΑ ΑΧΜΕΤ του ΜΟΥΜΙΝ 266
14 ) ΡΕΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ -ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 259
15 ) ΠΑΣΒΑΝΤΗ-ΤΟΤΙΕΦ ΘΩΜΑΗ του ΠΕΤΡΟΥ 241
16 ) ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΗΛΙΑ 232
17 ) ΜΠΟΥΝΑΡΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 229
18 ) ΚΟΥΡΟΥ ΧΑΛΗΛ ΙΛΧΑΝ του ΧΙΛΜΗ 226
19 ) ΣΑΒΒΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 226
20 ) ΤΣΕΤΙΝΕΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 223
21 ) ΠΑΡΣΑΝΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 216
22 ) ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 214
23 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 212
24 ) ΤΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ 209
25 ) ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΑΛΙΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 200
26 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΓΚΑΓΚΩΝΗ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 186
27 ) ΨΩΜΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 185
28 ) ΟΣΜΑΝ ΟΓΛΟΥ ΣΙΠΕΛ του ΖΕΚΗ 179
29 ) ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 174
30 ) ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ(ΛΙΑΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 169
31 ) ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΞΕΝΟΚΡΑΤΗ 153
32 ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ-ΨΕΜΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 152
33 ) ΦΩΤΗ-ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 140
34 ) ΖΙΑΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 135
35 ) ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 132
36 ) ΧΑΡΔΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 128
37 ) ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΝΥΜΦΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 120
38 ) ΤΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 111
39 ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΝΤΑ) του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 110
40 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 104
41 ) ΙΛΕΜΟΣΟΓΛΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 104
42 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΑΒΒΑ 104
43 ) ΑΧΜΕΤΣΗΚ ΠΕΛΗΝ του ΧΑΜΔΗ 103
44 ) ΑΥΓΟΥΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 101
45 ) ΒΡΕΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 100
46 ) ΔΕΤΣΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 90
47 ) ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 82
48 ) ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 80
49 ) ΤΖΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 80
50 ) ΑΡΗΦΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΥΝΕΛΗ (ΜΟΥΦΗΤ) του ΑΡΗΦ 77
51 ) ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 65
52 ) ΛΑΪΝΑ-ΤΕΤΟΥ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 63
53 ) ΑΧΜΕΤΣΙΚ ΜΠΕΝΓΚΙΟΥΛ του ΑΧΜΕΤ 55
54 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΙΤΑΛΗ 54
55 ) ΤΟΣΟΥΝ ΟΓΛΟΥ ΚΑΝΣΙΖ του ΑΧΜΕΤ 54
56 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ 50
57 ) ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΙΟΥΣΤΡΕΦ του ΓΙΑΣΑΡ 49
58 ) ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48
59 ) ΤΖΟΝΤΖΟΡΟΒΑ- ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΓΚΕΟΡΓΚΙ 39

60 ) ΑΜΠΕΔΗΝ ΟΓΛΟΥ ΕΜΡΟΥΛΛΑΧ του ΤΑΧΣΗΝ 36
Σταυρούπολης
61 ) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 566
62 ) ΚΕΤΣΙΕΜΕΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 505


Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΠΟΛΙΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ
Καταχωρημένα Τμήματα 101
Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ξάνθης
1 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΑΡΙΑΝΑ) του ΣΑΒΒΑ 265
2 ) ΑΝΤΑΜΠΟΥΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 197
3 ) ΣΕΜΠΑΧΕΔΙΝ ΟΓΛΟΥ ΜΟΥΡΑΤ του ΣΕΜΠΑΧΕΔΙΝ 174
4 ) ΜΑΚΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 159
5 ) ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 155
6 ) ΕΞΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 145
7 ) ΜΑΥΡΟΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 119
8 ) ΝΟΤΑ-ΔΕΡΕ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 109
9 ) ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 103
10 ) ΚΙΑΖΙΜ ΟΓΛΟΥ ΚΑΝΣΙΖ του ΡΑΣΙΜ 103
11 ) ΣΑΜΑΚΩΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 99
12 ) ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 98
13 ) ΚΑΖΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΜΙΧΑΗΛ 91
14 ) ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ 82
15 ) ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 82
16 ) ΜΟΥΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΤΟΥΡΓΚΑΗ του ΜΟΥΜΙΝ 79
17 ) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 75
18 ) ΠΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 75
19 ) ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 69
20 ) ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 69
21 ) ΚΙΟΡΠΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 66
22 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ 66
23 ) ΒΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 64
24 ) ΘΕΟΦΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 63
25 ) ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 62
26 ) ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΑΤΤΙΚΕ του ΜΠΑΧΤΙΑΡ 60
27 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΡΟΛ του ΧΟΥΣΕΪΝ 59
28 ) ΔΕΡΜΕΝΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 57
29 ) ΓΚΟΥΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 56
30 ) ΨΑΘΑ-ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 56
31 ) ΦΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 55
32 ) ΚΥΡΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 50
33 ) ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ 49
34 ) ΧΑΣΑΠΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ (ΜΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 49
35 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΟΛΟΜΩΝΤΑ 46
36 ) ΤΣΟΚΑΛΙΔΟΥ-ΤΣΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 46
37 ) ΙΣΝΙΚΛΗ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 45
38 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 44
39 ) ΑΜΕΤ ΚΕΧΑΓΙΑ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΟΥΡΑΤ 44
40 ) ΣΕΧΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 43
41 ) ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ 39
42 ) ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 38
43 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΤΕΜΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 33
44 ) ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33
45 ) ΓΚΑΛΙΔΟΥΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 30
46 ) ΚΟΥΤΣΑΪΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 30
47 ) ΣΤΑΘΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ(ΔΗΜΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 29
48 ) ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΜΕΛΑΝΔΡΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 28
49 ) ΑΛ ΖΙΑΝΤΑΤ ΡΑΣΑ του ΜΙΧΑΗΛ 27
50 ) ΤΣΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΝΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ 26
51 ) ΒΟΥΡΓΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25
52 ) ΜΑΪΤΟΓΛΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 23
53 ) ΑΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΡΟΥΣΕΝ του ΡΑΜΑΔΑΝ 22
54 ) ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΚΑΡΛΙΤΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 20
55 ) ΖΑΓΓΙΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 20
56 ) ΛΙΟΤΣΙΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 16
57 ) ΧΑΤΖΗΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 16
58 ) ΤΑΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15
59 ) ΤΕΡΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 11
60 ) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 7
Σταυρούπολης
61 ) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 302

Ακολουθήστε μας και κάνετε μας Like:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *